Distribütörlükler header image

Distribütörlükler

Zeta Enerji; Keller AG, Barksdale GmbH ve Valcom SRL firmalarının Türkiye 'deki tek yetkili distribütörüdür.

/Content/distributorship/img-8a1a92f8.jpg

Keller AG / İsviçre

İsviçre'nin mühendislik alanındaki üstün kalitesini ve hassasiyetini temsil eden Keller, 1974 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden beri basınç ölçüm teknolojileri alanında lider konumda bulunan Keller firması; müşteriye özel çözümler üretirken mükemmel bir esneklik ve en yüksek doğruluk ilkesini benimsemektedir. Keller’in tüm ürünleri İsviçre’de üretilmektedir ve İsviçre’nin kalite, işlevsellik, güvenilirlik değerlerini bünyesinde barındırmaktadır. Keller ürünlerinin tamamen ulusal standartlara göre takip edilebileceği ISO 9001 belgesi bulunmaktadır. 

https://keller-druck.com/en/company/representations   

 

/Content/distributorship/img-a8bc7aeb.jpg

Barksdale GMBH / Almanya

Barksdale 75 yıllık deneyimiyle; basınç, sıcaklık, seviye, akışın kontrolünde mekanik ve elektronik şalter, regülatör, transducer, seviye kontrol vanası gibi birçok ürün üretmektedir. 
https://www.barksdale.de/en/tools-resources/find-distributor    

/Content/distributorship/img-ffc842c8.jpg

Valcom SRL / İtalya

Valcom® 50 yıllık tecrübesi ile endüstriyel uygulamalarda; seviye, basınç, fark basınç, vakum, sıcaklık, akış, yoğunluk, kıvam, yağ buharı ölçümü ve kontrolü için yenilikçi cihazlar tasarlayıp, geliştirip, üretmektedir. Valcom, denizcilik sektörü için özel olarak ürettiği deniz tip onaylı ürünleri ile pazarda öne çıkmaktadır. Bunun yanı sıra; yiyecek ve içecek, su ve atıksu, kimya ve ilaç, petrol ve gaz, sondaj, kağıtçılık sektörlerine özel ürünler yapmaktadır.
https://www.terranova-instruments.com/valcom/  

/Content/distributorship/img-c2b66481.png

Kalinsky / Almanya

Almanya’da üretim yapan Kalinsky; pozitif basınç, negatif basınç ve fark basınç için CE standartlarına uygun göstergeli fark basınç transmitterleri üretmektedir. Düşük basınçlar için ürettiği bu göstergeli fark basınç transmitterleri; hava filtrelerinin denetimi, sıvı seviye kontrolü, temiz odalarda veya püskürtme odalarında basınç kontrolü gibi birçok uygulamada kullanılmaktadır.
 http://www.drucksensorik.de/eng/index.htm