Hakkımızda header image

Hakkımızda

Basınç, sıcaklık, seviye, akış ölçümü ve kontrolü alanlarında; İsviçre, Almanya ve İtalya menşeli ürünlerimiz ile kalite ve müşteri odaklı bir yaklaşımla Türk Sanayisine ve Türk Endüstrisine 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz.

ZETA ENERJİ KİMDİR? image

Zeta Enerji; 2004 yılından beri basınç, sıcaklık, seviye, akış ölçümü ve kontrolü alanlarında İsviçre, Almanya, İtalya menşeli ürünleri ile kalite ve müşteri odaklı bir yaklaşımla Türk Sanayisine ve Türk Endüstrisine 2004 yılından beri hizmet vermektedir. Satış ve projelendirme konusundaki tecrübesi ve teknik destek alanları konusunda deneyimli uzman mühendis kadrosu ile nitelikli çözümler sunmaktadır.

İleri teknoloji ürünlerle, ülke endüstrisinin gücünü oluşturan makine imalatçıları ve sanayi tesislerine kalite anlayışını ve müşteri beklentilerini ön plana çıkararak çözüm üretirken, verimliliğini arttırmaya yönelik çalışmalar da sürdürmektedir.

Kalitesi dünyaca bilinen Keller AG, Barksdale GmbH ve Valcom SRL firmalarının Türkiyedeki tek yetkili distribütörüdür.

Zeta Enerji, 20 yıllık bu serüveninde pazar lideri isimlerle kurduğu işbirliği sayesinde; basınç, sıcaklık, seviye , akış ölçüm ve kontrolleri konularında teknolojiye yön veren, özel, yaratıcı ve yenilikçi çözümleri ile Türk Sanayisine daha uzun yıllar hizmet vermeyi hedeflemektedir.