Blog header image

Blog

Piezorezistif Basınç Ölçüm Teknolojisi

Piezorezistif Basınç Ölçüm Teknolojisi

Elektronik basınç ölçümü, basıncı algılayan ve bunu elektriksel sinyale dönüştüren bir yapıdır. Piezorezistif teknolojide yapı, basınca göre elektriksel direnç değerini değiştiren sistem etrafında şekillenir.

Devamı
Win-Eurasia 2024 Fuarında, 4. salon,  A-475 nolu standayız.

Win-Eurasia 2024 Fuarında, 4. salon, A-475 nolu standayız.

Bölgenin ve sektörünün en büyük uluslararası sanayi fuarı olan WIN EURASIA - 2024 WORLD OF INDUSTRY Fuarı'nda 5-8 Haziran 2024 tarihinde 4. salon, A-475 nolu standımıza sizleri bekleriz.

Devamı
Havacılık Sektöründe Buz Çözme İşlemi

Havacılık Sektöründe Buz Çözme İşlemi

Uzay ve havacılık sektöründe uçuşun güvenliği için buz çözme işlemi kritik öneme sahiptir. Keller, bu süreç için Amsterdam Schipol Havalimanı'na özel buz çözme çözümleri sunarak uçakların verimli bir şekilde temizlenmesini sağlamıştır.

Devamı
Doğru Basınç Ölçümü ile Optimum Boya Uygulaması

Doğru Basınç Ölçümü ile Optimum Boya Uygulaması

Boya püskürtme sistemleri, sıkıştırılmış hava ile boya damlacıklarını atomize ederek nesneler üzerine homojen bir katman oluşturur. Bu sistemlerde doğru basınç ve boya hacminin ayarlanması, uygulama kalitesini doğrudan etkiler. Basınç ayarı, basınç transdücerleri ve manometreler kullanılarak hassas bir şekilde yapılarak, optimum boya uygulaması ve kalite sağlanır.

Devamı
Su Endüstrisinde Ölçüm Teknolojisi

Su Endüstrisinde Ölçüm Teknolojisi

Su kalitesinin sağlanması, su seviyelerinin izlenmesi ve düzenlenmesi, sudaki basınç koşullarının kontrol edilmesi boru hatları ve tanklardaki dolum seviyelerinin ölçülmesi konusunda sensörlerin teknolojisi önemli bir rol oynar. KELLER AG uzmanlığı ve uzun yıllara dayanan tecrübesiyle su endüstrisi uygulamaları için geniş bir basınç sensörleri yelpazesi sunmaktır.

Devamı