Sektörler header image

Sektörler

Basınç, sıcaklık, seviye, akış; ölçüm ve kontrolünde sunduğumuz teknolojik ürünler ile standart uygulamalarla beraber özel çözümler de üretiyoruz. Ürünlerimizin potansiyelini birçok farklı sektörde hayata geçiriyoruz.

Savunma Sanayii

KELLER in global olarak kanıtlanmış kalite ve güvenilirliği, savunma şirketlerinin, kritik görevlerinde önemli noktaların çözülmesine yardımcı olmak için Keller sensör teknolojisini seçmesini sağlamaktadır. Bu sensörler, aşırı sıcaklıklar, titreşim ve yıldırım çarpmaları gibi zorlu ortamlar için yüksek güvenilirlikli temel yetkinliklere sahiptir ve Keller i sensör teknolojisinde lider bir seçim haline getirir

Gıda Endüstrisi

KELLER transmitterleri, proses otomasyon sanayindeki karmaşık ölçümleri yapmak üzere tasarlanmıştır. Az akışkanlıktaki sıvılardan ince toza, yüksek aşınımlı katı malzemelere kadar tüm malzemelerin küçük ya da büyük haznelerde veya içinde karıştırma mekanizması ya da ısıtma sarmalları olan haznelerde ölçüm yapmak üzere üretilmişlerdir.

Kağıt Endüstrisi

Kağıt sektörüne özel seri ürünler ile kesafet, basınç ve seviye ölçümleri için sensörler sunuyoruz. Esnek ürün yapımız ve yüksek ürün kalitemiz ile üretim kalitesinin artmasına ve maliyet optimizasyonuna katkı sağlamaktayız.

Gemi İnşa ve Denizcilik

Denizcilik sektöründe motor izlemeden sintinedeki seviye kontrolüne kadar bir çok uygulamada kullanılan ürünlerimiz, ayrıca DNV-GL, BV, RINA gibi sertifikalarla da desteklenerek ticari ve askeri uygulamalardaki aşırı deniz koşullarına dayanabilir.

Su ve Çevre Teknolojileri

KELLER, su ve çevre endüstrisinde deniz derinliklerinden su basıncı izlemeye kadar çeşitli ölçüm ihtiyaçları için güvenilir sensör çözümleri sunar. Bu sensörler, su yönetimi ve çevre koruma çabalarını destekleyerek, sürdürülebilir kullanımı teşvik eder.

Petrol ve Gaz Endüstirisi

Petrol ve Gaz endüstrisindeki proses kontrolü ve izleme için basınç sensörleri ile çözüm sunulmaktadır.
Sondaj ekipmanlarında güvenlik ve performans için basınç ölçümü çözümleri bulunmaktadır.

Maden Endüstrisi

KELLER, madencilik ve petrol-gaz sektörleri için Ex-Proof sertifikalı güvenli ve dayanıklı sensör çözümleri sunar; operasyonel güvenlik ve verimliliği artırır. Zorlu madencilik koşulları için güvenli, sertifikalı sensör çözümleri sağlar.

Kimya Endüstrisi

KELLER, kimya endüstrisine yönelik IoT (Nesnelerin İnterneti) uyumlu sensörlerle süreç optimizasyonu ve kalite kontrolü sağlar.
Bu alanlarda güvenilirlik ve hassasiyet sunarak endüstri standartlarını yükseltir.

İnşaat Sektörü

KELLER, inşaat ve konstrüksiyon alanında İsviçre kalitesiyle gelişmiş sensör çözümleri sunar.
Yapısal izleme ve güvenlikte yenilikçilik ve güvenilirlik sağlar.

İklimlendirme Sistemleri

KELLER, geniş kullanım alanları için HVAC( Isıtma, Havalandırma, Klima) çözümleri sunar.
Enerji verimliliği ve konforu artıran yenilikçi sensör teknolojileriyle tanışın.

Havacılık ve Uzay

Uçak ve uzay araçlarının sıvı seviye ölçümü için hassas basınç sensörleri ve transmitterleri
Uçuş testleri ve simülasyonları için basınç ölçümü çözümleri.

İlaç ve Sağlık Endüstirisi

İlaç üretimi sterilizasyon ve hassasiyet standartlarının en üst seviyede uygulandığı ortamlarda yapılmaktadır. İ

Otomotiv Endüstrisi

Otomotiv sektöründe, araç üretimi ve test süreçlerinde kullanılan yüksek hassasiyetli basınç ve sıcaklık ölçüm aletleri ile sektöre destek olmaktayız.

Enerji Üretimi

Enerji sektöründe, Zeta Enerji olarak, kritik basınç ve akış ölçüm cihazları ile enerji üretim tesislerinin enerji yönetimini optimize ederek verimliliğini ve güvenliğini artırıyoruz.

Makine İmalatı

Makine imalat sektörüne yüksek hassasiyetli basınç ve sıcaklık ölçüm cihazları sunarak, makinelerin daha verimli ve güvenilir çalışmasını sağlıyoruz.